نحوه و شرایط ارائه خدمات

وب سایت EB5Farsi.com و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با آن، اعم از مالکین، مدیران، مشاورین و کارکنان آن هیچ گونه نقشی بعنوان وکیل یا مشاور امور مهاجرت ندارند و در امور قانونی مربوط به ویزای سرمایه گذاری و مشاوره قانونی یا سرمایه گذاری دخالتی نخواهند داشت.

ما خدمات تعریف شده و مشخصی را به متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری که در خارج از خاک ایالات متحده آمریکا هستند، ارائه می کنیم.

خدمات ما عبارتند از مشاوره و ارائه اطلاعات و افزایش سطح معلومات متقاضی سرمایه گذاری  برای انتخاب صحیح تر مرکز منطقه ای و مشاوره و کمک به متقاضی در تهیه و جمع آوری مدارک مورد نیاز وکیل امور مهاجرت.

خدمات ما برای متقاضی کاملا رایگان است و ما هزینه ای از متقاضی دریافت نمی کنیم. در صورت انجام سرمایه گذاری و پس از تایید پرونده سرمایه گذار توسط  اداره مهاجرت، کارمزدی بر اساس شرایط مرکز منطقه ای، توسط آنان به ما پرداخت خواهد شد.

ما طبق قانون مجاز نیستیم تا بعنوان مشاور سرمایه گذاری در ارتباط با مدیریت سرمایه شما فعالیت کنیم و هیچ مسئولتی در قبال سرمایه گذاری شما در مرکز منطقه ای و سود و زیان احتمالی حاصل از آن بر عهده نمی گیریم.

ما به شما اکیدا توصیه می کنیم که قبل از هرگونه تصمیم گیری در مورد اقدام برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، با وکیل امور مهاجرت متخصص، حسابدار و یا مشاور اقتصادی خود مشورت کنید.

تمام محتویات وب سایت EB5Farsi.com جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد و به هیچ وجه به منزله ترغیب شما برای سرمایه گذاری نیست.

ما تمامی اطلاعات شما را محرمانه تلقی کرده و بدون اجازه شما، آنرا در اختیار کسی قرار نمی دهیم.

ما همواره در ارئه خدمات خود، ملزم به رعایت کامل قوانین ایالات متحده آمریکا (بعنوان کشور محل سرمایه گذاری متقاضی) و قوانین امارات متحده عربی (بعنوان کشور محل فعالیت دفترمان) هستیم. همچنین قوانین کشور متبوع سرمایه گذار طرف همکاری خود را نیز  محترم می شماریم.

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت، اطلاعات کلی است و نمی تواند برای هر شخص بطور خاص مورد استناد قرار گیرد.

با توجه به اینکه شرایط هر شخص با فرد دیگری متفاوت است، لازم است قبل از هرگونه اقدامی، با مشاورین متخصص و وکیل امور مهاجرت مشورت شود.

ما نمی توانیم نتیجه سرمایه گذاری یا پرونده مهاجرتی هیچ کس را تضمین کنیم.

هر سرمایه گذاری با ریسک همراه است و در ارتباط با پرونده های ویزای سرمایه گذاری، سازمان ها و ارگان های دولت فدرال آمریکا اعم از اداره مهاجرت و وزارت امور خارجه تصمیم گیر خواهند بود. 

 

THE SECURITIES OFFERED CANNOT BE OFFERED OR SOLD IN THE UNITED STATES OR TO “U.S. PERSONS” (AS SUCH TERM IS DEFINED IN REGULATIONS, PROMULGATED UNDER THE SECURITIES ACT) UNLESS THE SECURITIES ARE REGISTERED UNDER THE SECURITIES ACT, OR AN EXEMPTION FROM THE REGISTRATION REQUIREMENTS OF THE SECURITIES ACT IS AVAILABLE